STÖ’lere yönelik ‘Dijital Medyada İçerik Üretimi’ sertifika programı başlıyor

STÖ’lere yönelik ‘Dijital Medyada İçerik Üretimi’ sertifika programı başlıyor

3-4 Kasım 2016 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü Yeni Medya Laboratuvarı’nda STÖ’lere yönelik “Dijital Medyada İçerik Üretimi Sertifika Programı” düzenleniyor. Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü, Sivil Sayfalar ve Friedrich-Ebert-Stiftung Türkiye ortaklığında gerçekleşecek etkinlik için aşağıdaki duyurunun ayrıntılarına bakarak 31 Ekim‘e kadar başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Sivil Sayfalar’ın duyurusu aşağıdaki gibidir:

STK’lar için Dijital Medyada İçerik Üretimi Sertifika Programı başvuruları açıldı

3-4 Kasım tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü, Sivil Sayfalar ve Friedrich-Ebert-Stiftung Türkiye ortaklığında gerçekleştirilecek STK’lar İçin Dijital Medyada İçerik Üretimi Sertifika Programı, dijital medyanın mantığı, dili, araçları ve yöntemlerini kullanma konusunda bir kılavuz olmayı amaçlıyor. Siz de “Dijital medyayı kullanarak kamuyu, paydaşlarımızı nasıl hareket geçirebilirim?”, “Dijital için nasıl içerik üretmeliyim?” gibi soruların yanıtlarını merak ediyorsanız bu program ilginizi çekebilir.

Medyadaki dijital dönüşüm baş döndürücü bir hızla ilerliyor. Özel sektör, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları, hepsi medyadaki dijital dönüşümle birlikte bilginin yönetimi, yeniden kullanılması ve içerik oluşturulması konusunda farklı ihtiyaçlara sahipler. Herkes bu yeni medya ortamını anlamaya çalışıyor. STK’lar İçin Dijital Medya’da İçerik Üretimi Sertifika Programı da STK’ları dijitali sahiplenmeleri ve medyadaki dijital dönüşümün parçası olmaya çağırıyor.

NE ZAMAN? NEREDE?

3-4 Kasım 2016 Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü Yeni Medya Laboratuvarı

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Dijital medyada içerik üretiminin dili, araçları ve yöntemleri konusunda bilgilenmek isteyen dernek, vakıf, platform, ağ ve inisiyatiflerlerden ilgilenen herkes 31 Ekim 2016 bitimine kadar formu doldurarak başvuru yapabilir.

Program detayları aşağıdadır;

Katılımın ücretsiz olduğu Sertifika Programı’nın detaylı programı için sivilsayfalar.org/dijitalstk

Sertifika Programı’na başvurmak için goo.gl/iBVpmy

Etkinlikle ilgili güncel haberler için etkinlik sayfasını takip edebilirsiniz.

Etkinlik Başlangıç Tarihi 03/11/2016
Etkinlik Bitiş Tarihi 04/11/2016
Adres Kadir Has Caddesi, Cibali İstanbul
Etkinlik Sahibi
Etkinlik Halka Açık mı?
LCV
E-posta
Telefon