Global Media Forum 27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde Almanya, Bonn’da düzenleniyor

Global Media Forum 27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde Almanya, Bonn’da düzenleniyor

Deutsche Welle Küresel Medya Forumu (Global Media Forum) 27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde Almanya’nın Bonn kentinde düzenleniyor. Bu yıl “Değişen Güçler” (Shifting Powers) temasıyla düzenlenecek foruma iki tür başvuru kabul ediliyor:

Katılım başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://www.german-conferences.de/gmf19/en

(Son başvuru: 1 Mart 2019)

Oturum düzenleme başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://www.german-conferences.de/gmfproposal2019/en

(Son başvuru: 15 Ocak 2019)

Yurt dışı toplantılarına katılımınız için Sivil Düşün’e başvurabilirsiniz:

Freja Forum, düzenlendiği ülke ve tema açısından Sivil Düşün desteği alarak katılabileceğiniz etkinliklerden bir tanesi.

Sivil Düşün Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği ile seyahat-konaklama, pasaport, vize vb. bütçe kalemlerini bizden talep ederek uluslararası etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz.

Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği’nin ayrıntıları için buraya tıklayınız. (NOT: #SivilDüşün desteğiyle Avrupa Birliği ve Komşuluk Ülkeleri’ne seyahat edebilirsiniz. Uygun ülkeler listesi için buraya tıklayınız.

Not: Sivil Düşün Destekleri’ne yapılan başvurular ilk aşamada bağımsız uzmanlar tarafından uygunluk kontrolünden geçirildikten sonra, ikinci aşamada Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi tarafından bütçe ve diğer detaylar için uygunluk kontrolünden geçirilir.

Destek kategorisinin ayrıntılarını inceledikten sonra Sivil Düşün’e başvurmak için Bilgi Sistemi’ne üye olmanız gerekiyor. Başvuru için tıklayınız.

Etkinlik Başlangıç Tarihi 27/05/2019
Etkinlik Bitiş Tarihi 28/05/2019
Adres Bonn Almanya
Etkinlik Sahibi
Etkinlik Halka Açık mı? Başvuru gerekiyor
LCV
E-posta
Telefon