Hafıza Merkezi ve Heinrich Böll Stiftung Derneği ‘Eğitim Programları Sorumlusu’ arıyor

Hafıza Merkezi ve Heinrich Böll Stiftung Derneği ‘Eğitim Programları Sorumlusu’ arıyor

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun desteklediği bir projede çalışma üzere, Hafıza Merkezi ve Heinrich Böll Stiftung Derneği ekip arkadaşı arıyor. Yayınlanan ilanı aşağıda bulabilirsiniz:

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı’nın ilanla herhangi bir bağı yoktur ve yalnızca ilanın yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen duyuruda bulunan e-posta adresiyle iletişime geçiniz.

“Hafıza Merkezi ve Heinrich Böll Stiftung Derneği, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu desteğiyle 3 yıl sürecek uluslararası bir projede Eğitim Programları Sorumlusu olarak yer alacak ekip arkadaşı arıyor. Türkiye çapında, insan hakları alanında çalışan sivil toplum kuruluşlarına finansal, stratejik ve teknik destek sağlanması hedeflenen projenin Eğitim Programları Sorumlusu, Mart 2019 – Ocak 2022 tarihleri arasında istihdam edilecek.

Başvurular için beklenen asgari özellikler:
  • İyi derecede (yazılı ve sözlü) İngilizce bilgisi
  • İnsan hakları alanında en az 10 yıllık deneyim ve özellikle sivil toplum örgütlerine/çalışmalarına yönelik eğitim programları hazırlama, uygulama ve değerlendirme deneyimi
  • Saha çalışması ve kişisel/kurumsal ilişki kurma deneyimi
  • Sık seyahat etmeye engeli olmaması

İngilizce ve referans olabilecek iki kişinin bilgisini içermesi gereken başvuruların 13 Şubat 2019, saat 18:00’e kadar info@hafiza-merkezi.org adresine gönderilmesi gerekiyor.”