Sivil Düşün Sosyal Medya Politikası

Sivil Düşün AB Programı, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun aktivistler, sivil toplum örgütleri, sivil girişimler, ağlar ve platformları desteklemek üzere yarattığı yenilikçi, esnek ve katılımcı bir programdır. Sivil Düşün AB Programı Türkiye’de demokratik değer ve yapıların, insan hakları, sosyal içerme ve hukukun üstünlüğünün tesisi ve korunmasını desteklemektedir. Bu anlamda evrensel değerleri odağına almakta; tüm siyasi görüşlere eşit mesafede durmakta, insan, hayvan ve çevre haklarının tüm çalışmalarda ana akımlaştırılmasına önem vermekte ve her çeşit ayrımcılık ve şiddetin/şiddet söylemini dışlamaktadır.
Sivil Düşün sosyal medya hesaplarının (Facebook, Twitter, Instagram, YouTuve ve Linkedin hesapları) içeriği, WEglobal S.r.l liderliğindeki konsorsiyum sorumluluğunda olup; herhangi bir şekilde Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.
Sivil Düşün AB Programı ilkeleri gereği ziyaretçi gönderileri ayrımcı / incitici / dışlayıcı dil ya da hakaret içeriğine sahip olduğu takdirde silinebilir ve aynı içerik tekrarlandığı takdirde Sivil Düşün AB Programı gerekli önlemleri alma hakkını saklı tutar.